top of page
White Structure

Basın Tanıtımı

Faaliyetler ve çalışmalarınızın bilinirliğinin artırılması için basınla ilişkileriniz önem arz ediyor. Yazılı ve görsel medyada hedef kitlenize ulaşabilmek için basın metinleri geliştirmek ve ilgili medya kuruluşları ile irtibat sağlayarak görünürlüğünüz artırılmasında destek oluyoruz.

Sosyal Medya

Kurumların ve şirketlerin günümüzde kendilerini tanıtıma aracı olarak sosyal medya araçların önemi giderek artıyor. Tam bu noktada kurumların yenilikçi ve farklı içeriklerle kendilerini tanıtma ihtiyacı artık bir zaruri yet. Standart bir sosyal medya içeriğinden ziyade farklı ve ilgi çekici içerikler geliştirerek kurumunuzun farkını hissettiriyoruz.

Medya Etkileşimi

-

Video İçerikleri

Geleneksel medya araçlarının önemi ve seyredilme oranları giderek azalırken, kısa video içerikleri giderek daha fazla izleniyor. Hem hedef kitlenize ulaşabilmek hem de gelecek tanıtım ve müşteri kitleye ulaşabilmek için kısa videolar sizi bir adım öne çıkaracak. Astre olarak hedef kitlenize göre içerikler üreterek kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanı sağlıyoruz.

Kurumsal Tasarım

Kurumlarınızda renkler, logolar ve çizgiler gibi birçok detayın bütüncül bir yaklaşım göstermesi sizi rakiplerinizden ayırt edecek ve tasarımınızı özgün kılacaktır.

bottom of page